Wezwij serwis

601 340 113

O nas

Nasza firma, może się pochwalić 20 letnim doświadczeniem na rynku sprzętu biurowego, opartym na wieloletniej współpracy z przodującymi firmami w branży na rynku polskim. Poza dotychczas zdobytą wiedzą potwierdzoną certyfikatami producentów sprzętu, nasz personel cały czas podnosi swoje umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną, zapoznając się na bieżąco z nowymi technologiami i rozwiązaniami wdrażanymi przez firmy Canon i Hewlett-Packard.

Dzięki takiej polityce firmy, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom wysoki poziom usług serwisowych, jak i optymalnie dopasować ofertę handlową do oczekiwań Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmująca następujące produkty i usługi:

W celu sprawnego zaspokojenia potrzeb naszych Klientów, oferujemy bardzo krótki czas reakcji na wezwanie oraz dostosowanie czasu pracy do potrzeb Klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń firm Canon i Hewlett-Packard oraz oryginalnych lub na wyraźne życzenie Klienta alternatywnych materiałów eksploatacyjnych.

Poza ofertą handlową oferujemy Państwu serwis urządzeń zakupionych u nas, a także możliwość przejęcia i prowadzeniu serwisu Państwa urządzeń zakupionych u innych dostawców.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do współpracy.

Przemysław Kopp

skontaktuj się z nami

ul. Poborzańska 8 lokal 48
03-368 Warszawa

Formularz kontaktowy

X
OK, przeczytaj więcej
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję